Title
Prejsť na obsah
Výstavy



Atuin Nando Budweiser Cavalier

Annie Princess
Maxilev

Artemis Katniss
Maxibear


IDS Nitra
8.12.2019
roz.: Sergej Vanža
V1 CAC trieda šampiónov, CACIB, BOS



MVP Č. Budějovice
6.10.2019
roz.: Miroslav Václavík
V1 CAC trieda šampiónov, CACIB, BOB



CACIB Komárom
6.10.2019
roz.:
Siklósi Béla HU
V2 r.CAC trieda šampiónov



LEOE Klubová výstava
5.10.2019
roz.:
F. Mavilla  I
V3 trieda šampiónov



CACIB Komárom
5.10.2019
roz.:
Balogh Katalin HU
V2 r.CAC trieda šampiónov



CACIB Komárom
4.10.2019
roz.:
Harsányi Péte HU
V2 r.CAC trieda šampiónov


Špeciálna výstava SLK
Kamenný Mlyn
21.9.2019

roz.: P.Řehánek
V2 r.CAC trieda šampiónov



NV Mladá Boleslav
14.7.2019
roz.: Plundra Milan
V1 CAC treda šampiónov
Národný víťaz pes, BOB



DOG EXPO NITRA
9.6.2019
roz. Ridarčíková G.
V1 CAC trieda šampiónov, CACIB, BOS


KV SLK Jasná
19.5.2019
roz.: Yvonne Natterer
V1 CAC treda šampiónov
Klubový víťaz pes, BOS,
Víťaz Slovak leonberger of the year 2018

V2 r.CAC treda šampiónov

KV MSKCHPL Zubří
12.5.2019
roz.: Šimer František
V2 r.CAC treda šampiónov



KV MSKCHPL Zubří
11.5.2019
roz.: Cepková Renata
V1 CAC treda šampiónov
Najlepší pes, BOB



Špeciálna výstava
Tata
27.4.2019

roz.: Rita Pleibel-Seyffer
V1 CAC treda šampiónov
Víťaz ŠV pes, BOS



Národní výstava Ostrava
7.4.2019
roz.: Václavík M.
V1 CAC tireda šampiónov
Národní vítez, BOB,
FCI II - 5 miesto



CACIB Waršava
30.3.2019
roz.: Maritha Oslund-Holmsten
V1 trieda šampiónov


Victory Show Bratislava
23.2.2019
roz.: Fulgenzi Gianni
V1 CAC,
Victory Winner



CACIB Nitra
27.1.2019
roz.: Havelka, Sk
V2 r.CAC trieda šampionov



IDS Nitra 8.12.2019

MVP České Budějovice 13.10.2019

NV Mladá Boleslav 14.7.2019

DOG EXPO NITRA 9.6.2019

Klubová výstava SLK Jasná  19.5.2019

Klubová výstava MSKCHPL. Zubří  11.-12.5.2019

Špeciálna výstava leonbergerov Maďarsko. Tata  27.4.2019

Národní výstava Ostrava 7.4.2019

CACIB Waršava 30.3.2019

Victory Show Bratislava 23.2.2019

CACIB Nitra  27.1.2019

Návrat na obsah